Bursa dan başka bir şehire yada başka şehirden Bursa eşya taşıma için Bursa Ulaş Evdeneve nakliyat hizmetinizdedir. Türkiyenin tüm illerine gidiyor veeşyanızı güvenle yeni adersine ulaştırıyoruz.

Bursa Ulaş evden eve nakliyat olarak siz müşterilerimize 81 ilde ve ilçelerinde uzun yol tecrübeli şoför ve ekiplerimiz ile filomuzda mevcut yeni araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Şehirler arası taşıma hizmeti alırken, siz müşterilerimizin daha dikkatli ve daha titiz bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Korsan firmaların internet reklamlarına ve uygun fiyatlarına aldanmadan, dikkatli bir şekilde gerçek bir nakliye firması bulması gerekmektedir. Bu korsan firmaların vaadetmiş olduğu uygun ücretler, eşya yükleme işleminden sonra kdv gibi, eşyalar fazlaymış gibi bahaneler üretip, yüksek ücretler talep ederek bir çok insanı madur etmektedir. Şehirler arası nakliyat uzman ellere bırakılacak önemli bir iştir.

Bursa Ulaş evden eve şehirler arası taşıma gerçekleşmeden önce profesyonel ekspertiz eşyalarınızı görüp hangi boyutta  bir araç ve kullanılacak malzemelerin notunu alıp fiyat anlaşmasından sonra sözleşmeyi imzalar. Şehirler arası taşıma uzun yol kat edildiği üzere  daha iyi bir ambalajlama ve paketleme gerekmektedir.

Bursa Ulaş evden eve nakliyat olarak eve gelen uzman ekibimiz, monteli eşyalarınız söküp, itinalı bir biçimde eşyalarınızı uygun ambalaj malzemeleriyle paketlenmesini gerçekleştirir. Ayrıca bir evin eşyası bir şehirden diğer bir şehire taşınırken, aynı araca ikinci bir evin eşyası asla konulmamaktadır. Eşyalarınız arca yüklendiği adresten size ait olan tek eşya ile varacağı adrese kadar kapağı açılmadan gidecektir. Eşyalarınızı toplayıp demonte eden ekip arkadaşlarımız da hangi şehir olursa olsun aracımızla birlikte teslimat adresine kadar giderek montaj ve yerleştirme işlemini yerine getirirler.