Şehirlerarası Eşya Taşıma

Bursa dan başka bir şehire yada başka şehirden Bursa eşya taşıma için Bursa Ulaş Evdeneve nakliyat hizmetinizdedir. Türkiyenin tüm illerine gidiyor veeşyanızı güvenle yeni adersine ulaştırıyoruz.

Bursa Ulaş evden eve nakliyat olarak siz müşterilerimize 81 ilde ve ilçelerinde uzun yol tecrübeli şoför ve ekiplerimiz ile filomuzda mevcut yeni araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Şehirler arası taşıma hizmeti alırken, siz müşterilerimizin daha dikkatli ve daha titiz bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Korsan firmaların internet reklamlarına ve uygun fiyatlarına aldanmadan, dikkatli bir şekilde gerçek bir nakliye firması bulması gerekmektedir. Bu korsan firmaların vaadetmiş olduğu uygun ücretler, eşya yükleme işleminden sonra kdv gibi, eşyalar fazlaymış gibi bahaneler üretip, yüksek ücretler talep ederek bir çok insanı madur etmektedir. Şehirler arası nakliyat uzman ellere bırakılacak önemli bir iştir.

Bursa Ulaş evden eve şehirler arası taşıma gerçekleşmeden önce profesyonel ekspertiz eşyalarınızı görüp hangi boyutta  bir araç ve kullanılacak malzemelerin notunu alıp fiyat anlaşmasından sonra sözleşmeyi imzalar. Şehirler arası taşıma uzun yol kat edildiği üzere  daha iyi bir ambalajlama ve paketleme gerekmektedir.

Bursa Ulaş evden eve nakliyat olarak eve gelen uzman ekibimiz, monteli eşyalarınız söküp, itinalı bir biçimde eşyalarınızı uygun ambalaj malzemeleriyle paketlenmesini gerçekleştirir. Ayrıca bir evin eşyası bir şehirden diğer bir şehire taşınırken, aynı araca ikinci bir evin eşyası asla konulmamaktadır. Eşyalarınız arca yüklendiği adresten size ait olan tek eşya ile varacağı adrese kadar kapağı açılmadan gidecektir. Eşyalarınızı toplayıp demonte eden ekip arkadaşlarımız da hangi şehir olursa olsun aracımızla birlikte teslimat adresine kadar giderek montaj ve yerleştirme işlemini yerine getirirler.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
İnsanların belli bir konumdayken başka yerlere, şehirlere taşınmasını “şehirler arası nakliyat” olarak adlandırıyoruz. Peki neden insanlar taşınma gereği duyuyor? bunun için akla gelecek özel veya genel birçok neden vardır.
bazılarını söylemek gerekirse,

  • Ev değişikliği, başka bir binaya, siteye vs taşınma
  • Farklı şehirlerde iş bulma ümidiyle yaşam alanını değiştirme
  • mesleği gereği başka bir yere atanma durumu
  • sakin ve huzurlu bir hayat sürmek için tatil yerlerine isteğe bağlı taşınma

Genel olarak taşınma sebepleri yukarıdaki olaylardan ötürü meydana gelmektedir. Taşınmak zor ve yorucu olduğundan dolayı yükünüzü hafifletmek ve bu dönemde size yardım etmekten memnuniyet duyarız.

Evden eve nakliyat firmaları ne iş yapar?

Müşterinin rızası, isteği neticesindeeşya, malzeme vb. taşınması gereken şeylerin bir şehirden başka şehire zarar görmeden, kaybolmadan ve yıpranmadan taşınması amacını güden kuruluşlardır.

Nakliyat firmaları ne iş yapar? Görevleri nelerdir? Nakliyat gerçekleştirilirken kullanılan araçların sağlam, hava şartlarına uygun olması gerekmektedir. Daha iyi bir izlenim için müşterinin verdiği süre içerisinde nakliyat tamamlanmış olmalıdır. Nakliye yapılırken eşyanın hassasiyeti, kırılganlığı öncelik olmalıdır. 

İşi yapan firma taşınan eşyanın irsaliye ve faturasını kesmeyi unutmamalı,kesinlikle kesmelidir. Bunların hepsini sizin yerinize gerçekleştirmek, daha fazlasını sunmak için elimizden gelenin fazlasını ortaya koymaya hazırız..