Bursa Ulaş nakliyat olarak evden eve nakliyat kadar özen ve dikkat isteyen bir taşıma kolu olan ofis ve büro taşımacılığı işlerin kesintisiz sürmesi ve herhangi bir kayıp yaşanmaması açısından büyük önem taşır. Bursa Ulaş evden eve lojistik uzun yıllara dayanan taşımacılık tecrübesini ofis ve büro taşımacılığı alanında müşteri memnuniyeti hedefi ile başarıyla devam ettiriyor. Ofis ve büro nakliyesi öncesinde uzman eksper aracılığıyla keşif gerçekleştirip eşyaların yoğunluğu, niteliği, miktarı, dosyaların durumu özel belge ve arşivlerin yapısıyla, konularla bilgi alan gözlem yapan ekspertiz en uygun taşıma programı çıkartıyor. Taşıma sürecinde kullanılacak araç ve paketleme malzemeleri ile çalışacak personel sayısı belirleniyor.

Bursa Ulaş nakliyat taşınma esnasında eşyaların niteliğine göre ayrı ayrı paketleme ve ambalajlama yaparak, özellikle hassas eşyalar başta olmak üzere tüm ofis malzemeleri zarar görmeyecek şekilde yüksek kalitedeki koruyucu malzeme ile, en sağlıklı biçimle eşyaların çizilmemesi, hasar görmemesi ve kaybolmaması için her türlü önlemi almaktadır.

Bursa Ulaş nakliyatın uzman personeli paketleme işlemi tamamlandıkta sonra paketleri numaralandırıp, paketlerin numaralandırma sistemine göre yeni adresene ulaştırılıyor. Böylece hiç bir karışıklık çıkmadan, ofis ve bürolarınızda yer alan bilgisayar, yazıcı, teknik cihazlar, mobilyalar en doğru biçimde paketlenip hiçbir zarar görmeden adresinize teslim ediliyor. Bursa Ulaş nakliyat ofis mobilyalarının büyük önem taşıdığı bilinciyle montaj demontaj personeline büyük önem verir. İşinde uzman ekibimiz, hiçbir hasara izin vermeden bu işlemi büyük bir hız ve başarıyla gerçekleştirmektedir.