Ağrı – Bursa Evden Eve Nakliyat

Ağrı – Bursa Evden Eve Nakliyat

Ağrı’ya tayininiz mi çıktı? Ya da Ağrı’ya taşınmak mı istiyorsunuz? Bursa Ulaş Evden Eve Nakliyat aynı gün içinde size destek olabilir. Ağrı’nın tüm ilçelerinde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sağlayabiliriz.

Açıklama

Bursa Ulaş Evden Eve Nakliyat, Ağrı’ya taşınmanın stresini ortadan kaldırıyor. Biz Bursa’nın sertifikalı, lisanslı ve sigortalı evden eve nakliyatçıları arasında en iyi kaynağıyız. Profesyonel ve uzman eğitimli taşıyıcılarımız, eşyalarınızı en yüksek hassasiyet ve özenle ele alır. Sizin için değerliyse, bizim için değerlidir. Ağrı – Bursa arası asansörlü evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için bizi arayın.

Ağrı Karaköse), Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan şehir ve Ağrı ilinin merkez ilçesi. Ayrıca tarihte birden fazla isim değişikliği yaşamıştır. Karakilise, Ararat, Karaköse ve son olarak Ağrı Dağı’ndan esinlenilerek Ağrı ismi verilmiştir. Bu şehrin rakımı 1.632 m’dir.

Hiçbir iş bizim için ne çok büyük ne de çok küçüktür. Ofisinizi, evinizi, galerinizi, deponuzu veya mağazanızı taşımaya özen gösteriyoruz, böylece işinizi en az kesinti ile yürütmeye odaklanmaya devam edebilir ve yeni yerinize işe başlamaya hazır olarak varabilirsiniz!

Hiçbir iş ne çok büyük ne de çok küçük. Ofisinizi, galerinizi, deponuzu veya mağazanızı taşımaya özen gösteriyoruz, böylece işinizi en az kesinti ile yürütmeye odaklanmaya devam edebilir ve yeni yerinize işe başlamaya hazır olarak varabilirsiniz!

Bursa’nın en güvenilir taşıma şirketi olarak, yeni evinize sorunsuz bir geçiş sağlıyoruz. Bursa’da neredeyse 20 yıldır hizmet veriyoruz.

Ağrı ili , Doğu Anadolu’da İran sınırına kadar uzanmaktadır. Dağlık oluşumuyla ülkenin en yüksek bölgelerinden biridir. Ağrı Dağı (Ağrı), 5.165 metreye (16.945 fit) kadar yükselen Türkiye’nin en yüksek zirvesidir ve şehrin sembolüdür. Bu karla kaplı uykuda olan yanardağ, dünyanın ikinci başlangıcının efsanevi yeri olan, İncil’deki ünlü Ağrı Dağı’dır . Büyük sel sırasında Nuh’un Gemisi’nin zirveye oturduğuna inanılıyor ve dağın eteğindeki geniş Iğdır ovası , felaketten sonra Nuh’un ilk ayak bastığı yer.

Uzengili köyü yakınlarındaki jeolojik bir çukur sandığa benzediği iddia edilen ve turistlerin sıkça ziyaret ettiği, aynı zamanda güzel bir dinlenme noktası olan bir yer. Ağrı Dağı muhteşem manzara sunmanın yanı sıra avcılık, kayak ve kayak için sportif imkanlar da sunmaktadır.dağcılık . Yerel makamlardan gerekli izinleri önceden aldıktan sonra tırmanış da mümkündür.

Ararat 35 oldu Milli Parkı içinde Türkiye kararı ile Parlamento Kasım 2004 tarihli 1. Doğubeyazıt kasabası, Ağrı’nın 95 kilometre doğusundadır ve daha önceki dönemlerden kalma muhteşem kalıntılar içermektedir. İlçe merkezine 6 kilometre uzaklıkta bulunan İshak Paşa Sarayı en önemli manzara. İnşaat 1685 yılında başlamış, ancak 99 yıl sonra, 1784 yılında Osmanlı Valisi İshak Paşa ve oğlu Mehmet Paşa tarafından tamamlanmıştır. Başlangıçta sarayın 116 odası vardı ve bir ısıtma sistemi ve dava ile donatılmıştı. Yıllar içinde birçok kez restore edilmiş ve karma mimari tasarıma sahip özgün bir yapı haline gelmiştir .

Bir Urartu Kral rölyefi ve MÖ 9. yy’a tarihlenen bir kaya mezarı sarayın yakınındaki diğer tarihi kalıntılardır. Aynı döneme ait kalıntılar da Ağrı’nın bir diğer önemli kasabası olan Patnos yakınlarında bulunabilir.

Bursa Ulaş Nakliyat

Hamitler, 2. Tahsildar Sk. no 15, 16010 Osmangazi/Bursa
GSM 0 (533) 254 0780
Tel: 0 (224) 249 5656
Whatsapp: 0 (537) 488 9843

Bursa Evden Eve Nakliyat

Misyonumuz, dostça bir gülümsemeyle müşterilerimizi selamlamak ve eşya taşıma ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapmaktır. Vizyonumuz, herkesin mümkün olan en iyi müşteri hizmetini aldığı müşteri odaklı bir şirket olarak büyümektir.

Nakliyat Blog