Antika, Piyano, Güzel Sanatların Taşınması

Antika koleksiyonculuğu ve güzel sanatların taşınması tecrübe ve profesyonel taşıma ekibi gerektirir. Bu tür eşyaların taşınmasını her evden eve nakliyat firması göze alamaz.  İleri seviye özen ve hassasiyetle ele alınmalıdır. Hareketli antikalar ve güzel sanatların taşınması zor bir süreç olabilir, ancak olması gerekmez. Bursa Ulaş Evden Eve Nakliyat ile, hemen her taşınma türünde deneyime sahip, güvenilir bir hizmet alacaksınız. İster bir galeri koleksiyonuna sahip olun, ister nesiller boyu süren paha biçilemez bir antika parçanız olsun; ne tür bir antika ya da kaç yaşında olursa olsun, eski mobilyaların ve güzel sanatların çok özel nakliye ihtiyaçlarını karşılamak için doğru araçlara ve ekibe sahibiz.

Hassas eserleri taşırken araçlarımız sıcaklığı, basıncı ve nemi izlememizi ve değiştirmemizi sağlayan özel kontrollerle donatılmıştır. İklim kontrolü koşulları gerektiren antikalar varsa, lütfen bizimle irtibata geçin, Bursa Ulaş Nakliyat ile tanışın. Araçlarımız havalı süspansiyon ve elektrikli asansörler ile donatılmıştır.

Detaylara dikkat

Antikalarınızın iyi durumda olmasının tek bir nedeni vardır, detaylara gösterilen özen. Profesyonel bir taşıma oprasyonu tüm detaylarıyla planlar ve uygular. Bursa Ulaş Evden Eve Nakliyat herhangi bir özel gereksiniminizi denetleyecek, antikalar ve güzel sanatların gerektirdiği özeni gösterecektir. Antikalara ve sanat eserlerine sizin gibi değer veren bir taşıma firmasıyla çalışacağınızdan emin olabilirsiniz.