Yeni bir eve taşınmak asla kolay değildir ve iyi bir ev bulduğunuzda biraz destek ve tavsiyeye ihtiyacınız olacaktır. Bursa Ulaş Nakliyat yaklaşık onbeş yıldır Bursa’da faaliyet göstermektedir. Ve ekibimizin çoğu evden eve nakliyat sektörünün ötesine uzanan deneyime sahiptir.

Personelimizin her tür eşyanın taşınmasında uzman olduğunu düşünüyoruz ve yaptığımız her öneri müşterilerimizin çıkarları göz önünde bulundurularak yapılıyor. Bizim için başarılı bir evden eve nakliyat, kapsamlı organizasyon gerektirir ve hiçbir şeyi şansa bırakmayız. Her bir spesifikasyona ek olarak, evden eve nakliyat işleminizi gerçekleştirmek için haftanın doğru gününü seçmeyi de gerektirir.

Şirketimizin sağladığı her hizmetin temeli, ilkeli ve iş ahlakı ile faaliyet göstermeye dayanır. Bursa’da veya Türkiye’nin her hangi bir noktasında ev/ofis değiştirme planlıyor, tarih ​ve taşınma sürecinizi tüm detaylarıyla ortaya çıkararak öneriler almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin . Hizmetlerimizle ilgili tüm ayrıntıları konuşalım.

Evden Eve Nakliyat Kalite Politikası Beyanı

Bursa Ulaş Nakliyat, müşterilerinin ihtiyaçlarının açıkça anlaşılmasını ve sunulan hizmetlerin beklentilerini sürekli olarak karşılamasını veya aşmasını sağlamak için tasarlanmış bir Kalite Yönetim Sistemi işletmeye kararlıdır. Şirket bunu birincil sorumluluk ve iyi bir evden eve nakliyat hizmeti için anahtar olarak görüyor.

Hizmetlerimizin kalitesi konusunda Bursa’da evden eve nakliyat konusunda lider bir firma olmak için:

 1. Geçerli tüm yasal yasalara ve düzenlemelere uygun hareket ederiz.
 2. Sürekli iyileştirme için yenilikleri takip eder ve tüm kalite konularında yönetim kaynaklarımızdan en iyi şekilde yararlanırız.
 3. Kalite hedeflerimizi ve performansımızı şirket geneline ve ilgili taraflara iletiriz.
 4. Faaliyetlerin çalışanlar, iştirakler ve taşeronlar ve işimizle temas eden diğer kişiler için güvenli olduğundan emin oluruz.
 5. En yüksek kalite standartlarını oluşturmak için müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle yakın işbirliği ile çalışırız.
 6. Gelecekteki iş kararları üzerinde, kalite etkileri olabilecek ileriye dönük bir bakış açısı benimsemiş bulunuyoruz.
 7. Personelimizi kalite yönetiminin ihtiyaçları ve sorumlulukları konusunda eğitmekteyiz.
 8. Tüm çalışmaları teknik ve ticari bütünlük ile yüksek bir profesyonel standarda gerçekleştiririz.
 9. Müşteri yorumları ve performans bilgilerinin analizi, Bursa Ulaş Evden Eve Nakliyat hizmetlerin sürekli iyileştirilmesini geliştirmek için kullanılmaktadır. Bu şekilde kalite hedefleri belirlenir ve izlenmesi mümkün olur.
 10. Tüm personelimiz bu politikanın yerine getirilmesine çeşitli şekillerde katkıda bulunur.
 11. Gereken performans standartlarına ulaşmak için hızlı ve verimli bir şekilde yanıt vermekteyiz.

Hakan Türkoğlu