Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat hizmetlerimizde Müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek ve tutarlı, üstün kalitede hizmetler vererek ilerlerken değer yaratıyor ve mükemmellik için çalışıyoruz. Sizlere en iyi ev taşıma deneyimini sunmanın, yeni evinizde, yeni yaşamınıza başlarken ilham getireceğine inanıyoruz!

Bursa Ulaş Nakliyat Özel Nakliyeciniz!

Size Zorunlu Olmayan teklif seçenekleri sunuyoruz. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamak istemiyoruz ve bu nedenle sadece telefon görüşmesiyle taşıma maliyetlerininizi hesaplayarak bir teklif sunacağız.

Güvenilir, Tam Lisanslı ve Sigortalı Nakliyat Firması

Müşterilerimizin mümkün olan en iyi evden eve nakliyat hizmetlerini almalarını sağlamak bizim önceliğimizdir. Bursa Ulaş Nakliyat, K3 sertifikasına sahiptir ve tüm Türkiye’de hizmet verebilir.

İşimizin Her Detayı İtibarımızdır

Evden eve nakliyat hizmetimizde emlak şirketlerinde üst düzey acentelerin yüksek hareket standartlarımız ve makul fiyatlarımız nedeniyle bizimle birlikte çalıştıklarına inanıyoruz. İşimizin büyük bir bölümünün müşterilerimizin tavsiyelerden geldiğini belirtmekten gurur duyuyoruz.

Şeffaf Fiyatlandırma

Diğer birçok evden eve nakliyat şirketinin taşınan eşya ve konum gibi özelliklere göre ek taşıma ücretleri gibi gizli ücretleri vardır. Bizimle, evden eve nakliyat iihtiyacınızın ne kadar tutacağını ve nedenini tam olarak bilirsiniz.. Tüm masraflar teklifinizde açıkça belirtilecektir.

Kaliteli Hizmete Bağlılık

Personelimiz, tüm gün boyunca çalışan vasıfsız işçiler değil, yıllardır birlikte çalıştığımız tecrübeli profesyonellerden oluşur. Ekibimiz nazik, deneyimli, motive ve arkadaş canlısıdır. Hiçbir ev taşıma işi öncekiyle aynı değildir, bu nedenle her müşterinin ihtiyaçlarını özel ele alırız, ihtiyaçlarını dinler, güleryüzlü, esnek, uygun fiyatlı ev taşıma hizmeti sunarız. Müşterilerimiz mutlu olana kadar mutlu değiliz!

EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Bursa Ulaş Evden Eve Nakliyat en ucuz ev taşıma fiyatı 450TL olup, taşınancak eşyanın hacmi nevi ve taşıma mesafesi fiyatı etkileyen faktörlerdir. Ev nakliyesi her hanehalkı için büyük maliyetlerin artması, düzen ve alışkanlıkların bozulması ve değişmesi anlamına gelir. Evet, bir yerden başka bir yere gitmek artık kolay değil. Yıllarını ev taşıma sektöründe veren bir nakliye şirketi olarak; Ev taşımanın maliyeti nedir? Soruyu hızlı ve açıklayıcı olarak cevaplayacağız. Şirketimiz, ev taşımacılığı hizmetlerinde sizlere büyük indirimler sağlamaktadır. Kaliteli ve profesyonel bir nakliye firması olan Bursa Ulaş Nakliyat’dan fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmetleri de alabilirsiniz.

EVDENEVE TAŞINMA AŞAMALARI

Evden Eve Nakliyat Süreci 6 aşamadan oluşur. Aşağıda detayları belirtilen tüm hizmetler profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Taşınma sürecinde hiçbir stres yaşamamanız, yeni evinize keyifle yerleşmeniz için; sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alıyor, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak benimsiyoruz.

Ücretsiz Expertiz Hizmeti
Evden Eve Nakliyat sürecinin stressiz bir şekilde tamamlanabilmesi için ilk adım; taşınacak eşyaların doğru analiz edilmesidir. Expertiz hizmeti ile profesyonel ekibimiz evinize gelerek, taşınacak eşyaları yerinde görme imkanı bulur. Gerekli analiz yapıldıktan sonra uygun araç seçiminden, uygun ambalaj seçimine kadar tüm detaylar planlanır.

Nakliyat Planı
Expertiz işlemi sonrasında taşınma planı oluşturulur ve fiyatlandırma çalışması yapılır. Taşınma planında ilk aşamadan son aşamaya kadar her türlü detay dikkate alınır. Taşınma planı tüm detayları ile müşteriye aktarılır, varsa müşterinin talebine göre planda düzenlemeler yapılır.

Sözleşme ve Sigorta
Taşınma planı sonrasında fiyatlandırma çalışması yapılır ve anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme gerçekleştirilir. Taşınma planında oluşturulan tüm detaylar ve müşteriyle konuşulan tüm hususlar nakliyat sözleşmesinde yer alır. “Sigortalı Nakliyat” hizmeti sayesinde istenmeyen durumlara karşı eşyalarınız güvende olur.

Eşyaların Paketlenmesi
Evden Eve Nakliyat sürecinde eşyaların güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınması için paketleme aşaması büyük önem taşır. Aynı zamanda paketleme işlemi profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Kaliteli ve hijyenik paketlerin kullanılmasına Bursa Ulaş Nakliyat ailesi olarak büyük özen göstermekteyiz. Hangi eşyanın nasıl paketlenmesi gerektiğine taşınma planında karar verilir ve tüm detaylara dikkat edilir.

Evden Eve Nakliyat Süreci
Nakliyat Süreci ile ilgili tüm detaylar Taşınma ve Nakliyat Planlamasında belirlenir ve tüm detaylarda müşteri ile anlaşma sağlanır. Taşınma işleminin hangi tarihte nereden nereye yapılacağı, evin bulunduğu kat sayısı, nakliyat aracının binaya ne kadar yanaşabildiği, asansörlü nakliyat aracının gerekliliği gibi tüm konularda; müşteri ile yapılan anlaşmaya uygun olarak süreç tamamlanır.

Eşyaların Yerleştirilmesi
Nakliyat sürecinde eşyaların paketlemesi kadar, yerleştirilmesi de oldukça önemlidir. Öncelikle tüm eşyalar, müşterinin yönlendirmesi doğrultusunda uygun odalara taşınır. Daha sonra ambalajlar sökülerek eşyalar uygun şekilde yerleştirilir. Yatak, dolap, kitaplık gibi eşyalar monte edilir. Beyaz eşyaların gerekli bağlantıları sağlanır. Eşyaların yerleştirilmesi tamamlandıktan sonra tüm ambalaj atıkları toplanır ve müşterinin yeni evi temiz bir şekilde teslim edilir.

 

Bursa Evden Eve Nakliyat 08/02/2015