Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat hizmetlerimizde Müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek ve tutarlı, üstün kalitede hizmetler vererek ilerlerken değer yaratıyor ve mükemmellik için çalışıyoruz. Sizlere en iyi ev taşıma deneyimini sunmanın, yeni evinizde, yeni yaşamınıza başlarken ilham getireceğine inanıyoruz!

Bursa Ulaş Nakliyat Özel Nakliyeciniz!

Size Zorunlu Olmayan teklif seçenekleri sunuyoruz. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamak istemiyoruz ve bu nedenle sadece telefon görüşmesiyle taşıma maliyetlerininizi hesaplayarak bir teklif sunacağız.

Güvenilir, Tam Lisanslı ve Sigortalı Nakliyat Firması

Müşterilerimizin mümkün olan en iyi evden eve nakliyat hizmetlerini almalarını sağlamak bizim önceliğimizdir. Bursa Ulaş Nakliyat, K3 sertifikasına sahiptir ve tüm Türkiye’de hizmet verebilir.

İşimizin Her Detayı İtibarımızdır

Evden eve nakliyat hizmetimizde emlak şirketlerinde üst düzey acentelerin yüksek hareket standartlarımız ve makul fiyatlarımız nedeniyle bizimle birlikte çalıştıklarına inanıyoruz. İşimizin büyük bir bölümünün müşterilerimizin tavsiyelerden geldiğini belirtmekten gurur duyuyoruz.

Şeffaf Fiyatlandırma

Diğer birçok evden eve nakliyat şirketinin taşınan eşya ve konum gibi özelliklere göre ek taşıma ücretleri gibi gizli ücretleri vardır. Bizimle, evden eve nakliyat iihtiyacınızın ne kadar tutacağını ve nedenini tam olarak bilirsiniz.. Tüm masraflar teklifinizde açıkça belirtilecektir.

Kaliteli Hizmete Bağlılık

Personelimiz, tüm gün boyunca çalışan vasıfsız işçiler değil, yıllardır birlikte çalıştığımız tecrübeli profesyonellerden oluşur. Ekibimiz nazik, deneyimli, motive ve arkadaş canlısıdır. Hiçbir ev taşıma işi öncekiyle aynı değildir, bu nedenle her müşterinin ihtiyaçlarını özel ele alırız, ihtiyaçlarını dinler, güleryüzlü, esnek, uygun fiyatlı ev taşıma hizmeti sunarız. Müşterilerimiz mutlu olana kadar mutlu değiliz!

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bursa Ulaş Evden Eve Nakliyat en ucuz ev taşıma fiyatı 450TL olup, taşınancak eşyanın hacmi nevi ve taşıma mesafesi fiyatı etkileyen faktörlerdir. Ev nakliyesi her hanehalkı için büyük maliyetlerin artması, düzen ve alışkanlıkların bozulması ve değişmesi anlamına gelir. Evet, bir yerden başka bir yere gitmek artık kolay değil. Yıllarını ev taşıma sektöründe veren bir nakliye şirketi olarak; Ev taşımanın maliyeti nedir? Soruyu hızlı ve açıklayıcı olarak cevaplayacağız. Şirketimiz, ev taşımacılığı hizmetlerinde sizlere büyük indirimler sağlamaktadır. Kaliteli ve profesyonel bir nakliye firması olan Bursa Ulaş Nakliyat’dan fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmetleri de alabilirsiniz.

Bursa Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Evden Eve Nakliyat Süreci 6 aşamadan oluşur. Aşağıda detayları belirtilen tüm hizmetler profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Taşınma sürecinde hiçbir stres yaşamamanız, yeni evinize keyifle yerleşmeniz için; sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alıyor, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak benimsiyoruz.

Ücretsiz Expertiz Hizmeti
Evden Eve Nakliyat sürecinin stressiz bir şekilde tamamlanabilmesi için ilk adım; taşınacak eşyaların doğru analiz edilmesidir. Expertiz hizmeti ile profesyonel ekibimiz evinize gelerek, taşınacak eşyaları yerinde görme imkanı bulur. Gerekli analiz yapıldıktan sonra uygun araç seçiminden, uygun ambalaj seçimine kadar tüm detaylar planlanır.

Nakliyat Planı
Expertiz işlemi sonrasında taşınma planı oluşturulur ve fiyatlandırma çalışması yapılır. Taşınma planında ilk aşamadan son aşamaya kadar her türlü detay dikkate alınır. Taşınma planı tüm detayları ile müşteriye aktarılır, varsa müşterinin talebine göre planda düzenlemeler yapılır.

Sözleşme ve Sigorta
Taşınma planı sonrasında fiyatlandırma çalışması yapılır ve anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme gerçekleştirilir. Taşınma planında oluşturulan tüm detaylar ve müşteriyle konuşulan tüm hususlar nakliyat sözleşmesinde yer alır. “Sigortalı Nakliyat” hizmeti sayesinde istenmeyen durumlara karşı eşyalarınız güvende olur.

Eşyaların Paketlenmesi
Evden Eve Nakliyat sürecinde eşyaların güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınması için paketleme aşaması büyük önem taşır. Aynı zamanda paketleme işlemi profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Kaliteli ve hijyenik paketlerin kullanılmasına Bursa Ulaş Nakliyat ailesi olarak büyük özen göstermekteyiz. Hangi eşyanın nasıl paketlenmesi gerektiğine taşınma planında karar verilir ve tüm detaylara dikkat edilir.

Bursa Evden Eve Nakliyat Süreci
Nakliyat Süreci ile ilgili tüm detaylar Taşınma ve Nakliyat Planlamasında belirlenir ve tüm detaylarda müşteri ile anlaşma sağlanır. Taşınma işleminin hangi tarihte nereden nereye yapılacağı, evin bulunduğu kat sayısı, nakliyat aracının binaya ne kadar yanaşabildiği, asansörlü nakliyat aracının gerekliliği gibi tüm konularda; müşteri ile yapılan anlaşmaya uygun olarak süreç tamamlanır.

Eşyaların Yerleştirilmesi
Nakliyat sürecinde eşyaların paketlemesi kadar, yerleştirilmesi de oldukça önemlidir. Öncelikle tüm eşyalar, müşterinin yönlendirmesi doğrultusunda uygun odalara taşınır. Daha sonra ambalajlar sökülerek eşyalar uygun şekilde yerleştirilir. Yatak, dolap, kitaplık gibi eşyalar monte edilir. Beyaz eşyaların gerekli bağlantıları sağlanır. Eşyaların yerleştirilmesi tamamlandıktan sonra tüm ambalaj atıkları toplanır ve müşterinin yeni evi temiz bir şekilde teslim edilir.

Modern şehirlerde, köylerde, kasabalarda ve diğer yerleşim yerlerinde ev değiştirmek günlük hayatımızda karşımıza çıkan evden eve nakliye problemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Önemli işi olan, işinde zaman kaybına tahammülü olmayan ve değerli eşyalara sahip olan herkes profesyonel bir şekilde ev taşıyan şirketleri tercih etmektedir. Hızlı olmanın yanı sıra kısa süre zarfında özel paketleme, yükleme ve teslimat gerçekleştiren uzman şirketler, her zaman tercih grafiğinin en üst sırasında yer almaktadır.

Uzmanlığın zaman kaybını önlediği ve eşyaların zarar görmesini minimum seviyeye düşürdüğü nakliye sektöründe firma olarak güveni, kaliteyi ve zamanında teslimatı çalışma programımızın ana maddesi haline getirdik. Her zaman taşıma işlemi öncesi taşınacak olan ve güvenli bir şekilde yüklenmesi gereken eşyayı yerinde ziyaret ediyoruz.

Bursa Evden Eve Nakliyat Eksper Hizmeti

Eşya inceleme işleminde çözüm odaklı hareket eden evden eve nakliye şirketimizin güzide personeli, eşyaları yerinde inceleyerek genel özelliklerini not etmektedir. Eşyaların ağırlığı, hacmi, taşınabilirliği, hangi malzeme ile paketlenmesi gerektiği ve nasıl yükleneceği gibi konular açıklığa kavuşmaktadır. Eşyaların kırılganlığı da bu kategoride titiz bir çalışma ile değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirme sonunda özel bir paketleme sistemi oluşturulmaktadır.

Gerekli olan paketleme, taşıma, istifleme ve teslimat elemanları da bu aşamada belirleniyor. Elemanlarımız işinde yeteri kadar tecrübeli olan ve uzman olan kişilerden oluşmaktadır. Pencereler, binanın girişi, bina koridorları, balkonlar, teras kat, çatı, cadde ve sokaklar incelenmektedir. Bina çevresindeki boşluklar ve bu boşluklara bakan pencereler asansörlü aracın yerini tespit etmek adına incelenmektedir. Yapılan inceleme ile evden eve nakliye kapalı kasa aracının yeri de kolaylıkla belirlenmektedir. Bu boşluğun belirlenmesi işleminde asansörlü kamyon ile yük kamyonunun yan yana kolaylıkla park etmesi esas alınmıştır.

Eşyaların paketlenmesi kadar marangoz hizmeti ile kolay ve pratik bir şekilde taşınabilir hale getirilmesi de önemlidir. Mobilya, dolap, kitaplık ve benzeri mobilyalar marangozlar tarafından parçalara ayrılıp balonlu naylonlara sarılmaktadır. Bu şekilde yük aracı daha fazla mobilya alır. Taşıma işlemlerinde marangoz hizmeti hem eşyaların yüklenmesi esnasında, hem de eşyaların yeni yerinde kurulması esnasında gereklidir. Ev sahibi için marangozlarımız kolaylık sağlamaktadır.

Güvenli paketlemenin yanı sıra titiz bir şekilde istifleme yapan evden eve nakliye şirketimiz trafik kazalarına ve beklenmedik kazalara karşı eşyaları sigortalamaktadır. Bu şekilde eşyaların güvenliği de en üst seviyeye çıkmaktadır. Sigortalanacak eşyaların fotoğrafları çekilmeden her hangi bir işlem yapılmamaktadır. Kutuya girmiş olan eşyanın sigortası yapılmaz. Sigortası yapılacak eşyanın kutudan çıkarılması ve fotoğrafının çekilmesi gerekir. Eşya taşıma süresi boyunca sigortalı olacaktır. Paketleme ve benzeri konularda yapılan hatalar sigorta ile ilgili problem meydana getirir. Firmamız bu konuda tecrübelidir ve eşyanı hangi durumlarda sigortalandığı ile ilgili konularda tercih edilen bir firmadır.

 

Ekspertizlerimiz taşınacak eşyanın özelliği konusunda ve taşıma işlemi yapılacak yerin özelliği konusunda gerekli incelemeleri yaptıktan sonra evden eve nakliye programı oluşturmaktadır. Taşıma yerinde firmamızın deneyimli elemanları asansörlü araca engel olabilecek tellerin ve ağaçların fotoğrafını çekmektedir ve taşıma işlemi esnasında problem çıkmaması için çözüm üretmektedir. Bunun yanı sıra kapı, pencere ve balkonların yapısı da incelenmektedir. Eşyaların sorunsuz bir şekilde indirilebilmesi için eşyaların genel yapısı firma elemanlarımız tarafından değerlendirilmektedir.

 

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu aracın kullanılabilmesi için evin pencere veya balkonunun eşya indirme işlemi için yeteri kadar geniş olması gerekmektedir. Yeteri kadar geniş olmadığı zaman asansörlü aracın kullanımı imkansız hale gelmektedir. Asansörlü taşımayla birlikte iş gücüne gerek kalmadan istediğiniz gibi eşyaları düzenli bir şekilde taşıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Paketleme

Her hangi bir eşyanın taşınması özel evden eve nakliye paketleme ile başlamaktadır. Özel paketleme işleminin başarılı olması için öncelikli konu kuşkusuz kullanılan malzeme ve işçiliktir. Bu işte uzman olan ve hangi eşya için hangi paketin gerekli olduğunu tespit edebilen paketçilerimiz, bu konuda oldukça başarılıdır. Neme karşı dayanıklı özelliklere sahip olan paketleme malzemeleri, işinde uzman olan paketleme ekibi tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Avizeler, bardaklar, seramik tabaklar, porselen tabaklar, önemli cihazlar ve antika eşyalar özel evden eve nakliye paketleme yöntemleriyle paketlenmektedir. İçi köpüklü kutular, özel balonlu naylonlar ve benzeri malzemeler işin uzmanı ekip tarafından kullanılmaktadır.

Beyaz eşya paketlemede kullanılan balonlu naylonlar, bu nadide eşyaların çizilmesini önleyecektir. Ekibimiz antika eşyaların paketlenmesinde de aynı şekilde balonlu özelliğe sahip poşetleri kullanmaktadır.

Paketlenen eşyalar ev içerisinde indirme işlemi yapılacak pencerenin yanına dizilmektedir. Bu işlemde ekipler öncelikle ağır eşyaları pencere önüne getirmektedir. Daha sonra kırılma özelliği dikkate alınarak eşyalar sıraya konulmaktadır. Balonlu naylonlarla sarılan mobilyalar ve dolaplar taşıma işlemi esnasında her hangi bir hasar görmemesi için titiz bir şekilde yüklenmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eşya indirme işleminde ağır eşyaları bir kaç saniye içinde kapalı kasa araca indiren evden eve nakliye elemanlarımız, kısa süre zarfında eşya indirme işlemini gerçekleştirmektedir. Eşyalar indirilirken yukarıda iki eleman ve aşağıda iki eleman programlı bir şekilde çalışmaktadır. Asansörlü aracın özel kabini dört yüz kilo kadar kaldırma özelliğine sahiptir. Bu nedenle ağır eşyalar kolaylıkla indirilmektedir.

Eşya indirme işlemlerinde en son sırayı kırılabilir eşyalar almaktadır. Avize, bardak, tabak, seramik eşyalar, hediyelik eşyalar, elektronik eşyalar ve paha biçilmez özel antika eşyalar içi köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Bu kutular darbe emen ve aynı zamanda nemlenmeyi önleyen kaliteli ürünlerdir.

Profesyonelliği çalışma ahlakı haline getirmiş olan şoförlerimiz, taşıma hizmeti esnasında trafiğin yoğunluğunu, hava durumunu ve diğer yol çalışmalarını yerinde incelemektedir. Bu inceleme sonunda evden eve nakliye şoförlerimiz kısa sürede eşyaları yeni adrese ulaştırmaktadır. Neme ve toza karşı korunaklı olan kapalı kasa araçlar, gerekli bakım işlemine tabi tutulmuştur.

Nakliye denildiği zaman filodan bahsedilmezse olmaz. Firmamızın filosundaki güçlü kapalı kasa modern araçlar, nakliye hizmetimizin kaliteli olmasında önemlidir. Araçlarımızın modelli olmasının yanı sıra, yıllık bakımı, temizliği, vergi ve sigortası da düzenli bir şekilde takip edilmektedir. Yıllık bakım işlemleri, lastik değişimi ve diğer bütün işlemler elemanlarımız tarafından takip edilmektedir.

Ulaştırma Bakanlığı’ndan gerekli izni alan şirketimiz, K belgesinden sürücüler için zorunlu olan SRC belgesine kadar bütün resmi işlemleri takip etmektedir. Taşıma ekibi ile koordineli çalışan muhasebecilerimiz, gerekli resmi işlemleri takip etmektedir. Güvenli evden eve nakliye hizmeti için şirket olarak elimizden geleni yapıyoruz. Kısa sürede istediğiniz eşyayı istediğiniz adrese teslim ederek huzur içerisinde taşınmanızı sağlıyoruz. Müşteri hizmetlerimiz bu konuda gün boyu hizmet vermektedir ve sizden gelen talepleri verdiğiniz bilgiler doğrultusunda değerlendirmektedir. Adresinize bilir kişi heyetini göndererek işe başlayan müşteri hizmetleri nakliye ile ilgili sormak istediğiniz sorulara da cevap vermektedir.

Taşınmadan önce bu işi bilen ve işinde tecrübe sahibi olan kişiler öncelikle tercih edilmesi gerekir. Şirket olarak bu konuda çözüm üretmeye ve kısa sürede eşyaları yerine ulaştırmak için en iyi programı oluşturmaya gayret ediyoruz. Taşınmadan önce bu işin erbabı olan şirketleri tercih etmelisiniz ve ilk aşamada evden eve nakliye müşteri hizmetlerimizi arayarak hizmet kalitemiz hakkında bilgi almalısınız.