Asansörlü Eşya Talımanın Avantajları

bursa asansörlü tasıma nakliya

Asansörle Taşımanın Avantajları

  •  Asansörlü evden eve taşıma sırasında bina içerisinde duvarlara eşyalarınızın çarpma riskini ortadan kaldırır.
  •  Asansörle taşıma bina içinde taşıma sırasında hasar oluşumunu engeller.
  •  Asansör eşyaların daha hızlı ve kolay yükleme ve boşaltma sağlar.
  •  Asansörlü evden eve eşya taşıma çalışanlarımızın enerjilerini ev eşyalarına yoğunlaşmasını, rahat bir taşıma yapmasını sağlar.

Bursa evden eve Nakliyat asansörlü firmamız eşya taşımasında bu zorlayıcı ve zahmetli işi hem çalışanlarımız hem de taşınan müşteri ve ayrıca taşınan eşyalar için tamamen zahmetsiz ve güvenli hale getirmektedir. Çiziksiz ve zahmetsiz bir taşıma için Bursa evden eve nakliyat siz müşteri memnuniyeti için kendi filomuzdaki asansörlerimizle taşınma işinizi yapıyoruz.

Eşya Depolama

Büyük bir özenle ev eşyası depolama hizmeti veren firmamız, evinize ön inceleme için gelip, eşyalarınız hakkında gerekli bilgileri analiz ettikten sonra, profesyonel ekip ve geniş araç filosu ile  demonte edilip, düzgünce paketlediği eşyalarınızı güvenli ve kaliteli depolarda muhafaza altına almaktadır. Bursa’nın depolama alanında profesyonel firmalardan biri olan firmamız, en kaliteli depolama hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla sunarak depolama şirketleri arasında en iyi depolama alanlarına sahiptir.

Firmamız Bursa’nın Osmangazi ve Nilüfer gibi bölgelerinde Depolama Hizmetleri için büyük ve küçük ölçekli depolar kurmuştur. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolayan bir depolama şirketi olan Bursa Ulaş Nakliyat, değerli müşterilerimizin eşyalarını almak istedikleri zaman kapınıza getirir ve aynı titizlikle evinize yerleştirir.

Şirketimizi yüksek kalitede yapan şey, bursa evden eve nakliyat hizmetimizde değerli müşterilerimize sunduğumuz güven ve hizmettir.

Sigortalı Nakliyat

Evden ene nakliyat firmaları için ev eşyası taşınması esnasında karşılaştığımız en büyük soru “Mallarımız zarar görecek mi?”. Elbette istemediğimiz bazı durumlar olabilir. Ülkemizdeki herkesin korkulu rüyası olan trafik canavarı, karşılaşacağımız en büyük sorundur. Ayrıca, doğal afetler istemediğimiz kayıplara neden olabilir. Önemli olan bu tür kötü durumları tahmin etmek ve önlem almaktır. Sigortalı taşıma sözleşmesi de bu noktada devreye giriyor. Trafik canavarlarını ve doğal afetleri durduramayacağımızı bildiğimiz için ulaşım sırasında tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. İstenmeyen bir durum olması halinde Sigortalı taşıma ile, ev eşyalarınız risklere karşı güvence altına alınmış olur.

Paketli Nakliyat

Bursa Ulaş evden eve nakliyat, profesyonel olarak ekspertizini yaptığı çalışma sonucunda eşyalarınız; içeriği, yapısına, türüne, bekleme süresi ve bekleyeceği yere göre uygun ölçülerde ambalaj kullanılarak hassasiyetle ambalajlanıp paketlenir.

Bu sayede antikalarınızı, evraklarınızı, mobilyalarınızı, kitaplarınızı, kişisel eşyalarınızı, cam hassas eşyalarınızı, yazlık ve kışlık kıyafetlerinizi, zarar görmeden gönül rahatlığı ile ve güvenli taşınması için paketleme işlemi gerçekleşir. Araçlarımızda bulunan sıfır ambalaj malzemeleri ile profesyonel ekipmanlarımız, ev içerisinde taşınma gerçekleşmeden önce ambalajlama yaparlar ki, eşyalarınızın hasarsız ve çizik dahi olmadan yeni evinize nakliye işlemi gerçekleşsin.

WhatsApp